• Okut Kazan
  • Okut Kazan
  • Okut Kazan
Evara 0
Sepetiniz Boş
Kategorilere Gözat
Daha fazla göster...
Giriş / Üye Ol

Kazanç Türleri

       

  KAZANÇ TÜRLERİ

    Sistemimiz tamamen oku, tavsiye, et, okut, kazan mantığı ile çalısmaktadır.  Okut Kazan a üyelik ücretsizdir. Üye olduktan sonra satış ortağımız olup kazanç elde edebilirsiniz. Okut Kazan size birden fazla kazanç ve kariyer planı sunarak hem bütçenize katkı sağlamanızı hem de kariyer yapmanıza olanak sağlar.

A. BAYİLİK OLUŞTURMA KAZANÇLARI

  1. BAYİLİK KAZANCI

 Satış Ortağımız olduğunuzda firmamız size bir referans numarası verir. Referans numaranızı kullanarak kendi kendi alt bayilerinizi oluşturmanız durumunda alt seviye bayilerinizin 7. Seviye derinliğine kadar yapmış olduğu alışların puanları üzerinden kazanç elde edersiniz. Kazanç oranlarınız bayilik türünüze göre değişiklik gösterir. 

Kazanç planımızı inceleyiniz.

2.  İLK KAYIT KAZANCI

     Kendi referansınızla alt sıralarınıza yaptığınız kayıtlardan elde ettiğiniz kazançtır. Yaptığınız kaydın ilk satın aldığı bayilik paketi üzerinden hesaplanır. 

3. SEVİYE  TAMAMLAMA KAZANCI

     Okut kazan alt bayilerinizin dengeli ilerlemesini önemser. Bu nedenle alt sıranıza eklenen her bayi için ayrıca kazanç  elde edersiniz. Kazancınız bayilik türünüze göre değişir.. Sıra Tamamlama Kazancı alt sıralarınızın tamamlanması durumunda çekilebilir tutarınıza eklenir. Her sıra için ayrı hesaplanır. 

Örneğin: 1. Seviyenize 4. Bayi katıldığı zaman, 2. Seviyenize 16. Bayi katıldığı zaman, 3. Seviyenize 64. Bayi katıldığı zaman …           

4. HIZLI BAŞLANGIÇ KAZANCI

    Hızlı Başlangıç Kazancını Satış Ortağımız olduktan sonra 10 (on) gün içerisinde 4 alt satış ortağınızı oluşturmanız ve satış ortaklarınızın bayi olması durumunda  alabilirsiniz.

5. TOPLAM SATIŞ HAVUZU KAZANCI

    Okut Kazanda yapılan tüm alış puanları üzerinden bayi olmanız durumunda kazanç elde edersiniz. Aylık olarak hesaplanır. Her ayın birinci günü başlar, son günü 23:59 da son bulur. O ayki aktifliğini gerçekleştirmeyen bayiler satış havuzundan kazanç alamaz.

B. YARIŞMA KAZANÇLARI

    Okut Kazan hem sizlerin kendini sınaması hem de okunan kitapların değerlendirilmesi için yarışmalar düzenler. Sizler de bu yarışmalara katılarak hem kendinizi sınayabilir hem de ödüller kazanabilirsiniz.

  1. YARIŞMA ÜRÜNÜ SATIŞ KAZANCI

 Yarışması yapılacak ürünün (Kitap, Kurs, Ders, Eğitim vs) satışının yapılması durumunda alt bayilerinizin yapmış olduğu alışlardan elde edeceğiniz kazançtır. Bu kazancı alabilmeniz için sizin de aynı şartı yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Her yarışmanın şartı yarışma öncesi sizlere duyurulur.

2. YARIŞMA HAVUZU KAZANCI

Yarışmalarda dağıtılacak olan ödüldür.

3. JOKER KAZANCI

  Yarışmalarda bir soruyu yanlış yapmanız durumunda devam etmek için kullanabilirsiniz. Jokerleri, Ders, kurs videoları izleyerek, joker ödüllü yarışmalara katılarak, kütüphaneye kitap bağışlayarak, size gönderilen tohumlu kalemdeki tohumları dikerek (Fotoğrafla veya video ile belgelendirilecek), deneme sınavlarına katılarak kazanabilirsiniz. Jokerler sadece yarışmalarda kullanılır nakit paraya dönüştürülemez.

C. KARİYER KAZANÇLARI

Okut Kazan size kariyer planı sunarak hem bütçenize katkı sağlamanızı hem de kariyer yapmanıza olanak sağlar

  KARİYER TAMAMLAMA ÖDÜLÜ

D. AKTİFLİK KAZANCI

   Aktiflik kazancı sizin ve alt bayilerinizin aktif olmak için ayda bir satın almış olduğu kitaplardan kazanmış olduğunuz puanlardır. Aktiflik her ayın birinci günü başlar son günü 23:59 da sona erer. Bu kazancı alabilmeniz için sizin de aktifliğinizi yapmış olmanız gerekmektedir. Sitemizden en az 5 (beş) puanlık kitap satın alıp bayiliğinizi aktif ettikten sonra aktiflik gerçekleştiren bayilerinizden bayilik türünüze göre kazanç elde edersiniz.

E. BAYİ  PUANI EŞLEŞTİRME KAZANCI

  1. TEK BAYİ  PUANI EŞLEŞTİRME KAZANCI

1.seviye alt bayilerinizin puanlarının eşleşmesi ile elde edeceğiniz kazançtır. 1000 puan üzerinden hesaplanır. Kazancınız bayilik türünüze göre değişir. Alt seviye sınırı yoktur. 7. Seviye derinliğe kadar alırsınız. Bu kazancı Bronz, Gümüş ve Altın Bayilerimiz alabilir. Temsilci  bayilerimiz paketlerini yükselttikten sonra oluşan puanlarından bu kazancı alabilirler.

2. DÖRT BAYİ DENGE KAZANCI

   1.seviye alt bayilerinizin dördününde ayrı ayrı 5000  puana ulaşması sonucu elde edeceğiniz kazançtır. Kazancınız bayilik türünüze göre değişir.  7. seviye derinliğe kadar her 5000 puanda bu kazancı alırsınız. Bu kazancı sadece Gümüş ve Altın Bayilerimiz alabilir. Temsilci ve Bronz bayilerimiz paketlerini yükselttikten sonra oluşan puanlarından bu kazancı alabilirler.


Yükleniyor