OKUT KAZAN NEDİR?


OKUT KAZAN NEDİR?

     Günümüz problemlerinden biri de fazla kitap okunmamasıdır. Buna yoğun çalışma temposu, teknolojik araçların fazla kullanılması, kitapların pahalı olması gibi birçok durum sebep olmaktadır. Biz de okut kazan olarak bu soruna bir nebze çözüm olmak istedik.  Sistemimiz tamamen oku, tavsiye et, okut, kazan mantığı ile çalışmaktadır. 

Kazanç planını inceleyiniz.

https://okutkazan.com/is-firsati/kazanc-tablosu

ÜYELİK

     Okut Kazan’a üyelik ücretsizdir. Üye olup bağımsız alışveriş yapabilirsiniz.

SATIŞ ORTAKLIĞI

     Okut Kazan’da Satış Ortaklığı ücretsizdir. Satış ortağımız olarak kazanç elde edebilirsiniz. 

BAYİLİK TÜRLERİ

      Satış ortağımız olduktan sonra ne kadar kazanacağınızı kendiniz belirlersiniz. Ücretsiz Satış Ortağımız olarak  kazanabililirsiniz. Dilerseniz farklı bayilik türlerimizden birini seçerek kazancınızı artırabilirsiniz. Bayilik türünüze göre kazançlarınız değişmektedir.

KARİYERLER

       Okut Kazan sizlere kariyer yaparak farklı ve daha yüksek kazançlar elde etme imkanı da sunmaktadır. Belirlenen kariyer basamaklarına ulaştığınızda hem farklı ödüller kazanırsınız hem de kazanç oranınızı yükseltirsiniz.

YARIŞMALAR

        Okut Kazan’da kendinizi sınama ve ekstra kazançlar elde etme imkanına sahipsiniz. Okuduğunuz kitaplarla, belirli alanlarda ve genel kültürle ilgili yarışmalara katılıp hem kendinizi sınayabilir hem de kazanç elde edebilirsiniz.

AKADEMİ

     Okut Kazan Akademi sizin ve çocuğunuzun gelişimine katkı sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Ders ve kurs videoları, kişisel gelişim kursları, sınavlara hazırlık kursları, testler, soru bankaları, deneme sınavları, online eğitim ve seminerlerle gelişiminize katkı sağlayacaktır.

 

269 2021-02-23 03:31:16 2021-08-01 03:29:32 2021-07-15 10:20:53