• Okut Kazan
  • Okut Kazan
  • Okut Kazan

Üyelik Sözleşmesi

ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM

1.  OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM‘ IN BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM ve 18 YAŞININ ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIMIN BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞTA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI VEYA ŞİRKET HESABINA HAVALE ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLAR T.C. KANUNLARINA GÖRE DENİZLİ YETKİLİ MAHKEMELERİ SELAHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM ÜRÜNLERİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. ÜRÜNLERİN FİYATI HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPAN ÜYENİN, ÜYELİĞİ EYLEM İSPATI HALİNDE İPTAL EDİLİR.

9. PRİMLER YAPILAN SATIŞIN 14. (SATIN ALAN KİŞİNİN CAYMA SÜRESİ) GÜNÜNDEN İTİBAREN ÜYENİN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA BELİRTİLEN IBAN HESABINA AKTARILIR

10. 25 PUAN ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIMTARAFINDAN KARŞILANIR.

11. KARİYERLER ÜYE, TEMSİLCİ , BAYİ, DİSTRİBÜTÖR, BRONZ DİSTRİBÜTÖR, GÜMÜŞ DİSTRİBÜTÖR, ALTIN DİSTRİBÜTÖR, PLATİN DİSTRİBÜTÖR OLARAK SINIFLANDIRILMIŞTIR.

12. VERİLEN BU KARİYERLER HERHANGİ BİR ÜNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR. SAHİP OLUNAN PAKETE GÖRE FARKLI KAZANÇLAR ELDE ETMEK İÇİNDİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA/ ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN AKTİFLİK PRİMİ KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE 5 PUANLIK ÜRÜN ALMASI GEREKİR.

16. OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIR. OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM ÜNVAN VE TC KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYANDA OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM SORUMLU DEĞİLDİR.SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS , E-MAİL YA DA FAX GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRMLERİ KABUL EDERİM. 

19. EŞİMİN YADA AYNI SOYİSMİ TAŞIYAN ÇOCUKLARIMIN (ANNE/BABAMIN), BAŞKA BİR SPONSORA ÜYE OLMADIKLARINI BEYAN EDER, BEYANIMIN AKSİ DURUMDA OLMASI HALİNDE İSE KURMUŞ OLDUĞUM EKİBİM İLE BİRLİKTE DÜZELTMENİN YAPILARAK, UYGULANMASINI KABUL EDERİM.

20. ÜYESİ OLDUĞUM/OLMAK İÇİN BAŞVURDUĞUM  OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM MARKALI ÜRETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİNİN MAĞAZA, İNTERNET SİTELERİ, KIRTASİYE, MARKET GİBİ FARKLI YERLERDE SATIŞININ OLMADIĞINI, MARKA KORUMA STRATEJİ SEBEBİYLE, ŞİRKET ÜYESİ OLMAYAN HİÇBİR KİŞİYE ÜRÜN TEMİNİ YAPMADIĞINI, ÜRÜNLERİN SATIŞININ, ŞİRKETİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU ÜYE SATIŞ FİYATI İLE YAPILMASININ GEREKLİ OLDUĞUNU, AKSİ DAVRANIŞLARIN 6102 SAYILI TÜRKİYE TİCARET KANUNU’NUN  54 VE DEVAM EDEN MADDELERİNE GÖRE HAKSIZ REKABET FİİLİ KAPSAMINDA OLDUĞUNU BİLİYORUM.

OKUT KAZAN KİTAP YAYIN DAĞITIM ŞİRKETİNE  ÜYE/MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA BU TÜRLÜ SATIŞLARI YAPMAYACAĞIMA,  BU TAAHHÜDÜME AYKIRI HAREKET ETTİĞİM  ŞİRKET TARAFINDAN TESPİT EDİLDİĞİNDE ŞİRKET KAYITLARINI DELİL OLARAK KABUL ETTİĞİMİ VE HAKKIMDA AÇILACAK TÜM YASAL DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL ETTİĞİMİ, ÜYELİK BAŞVURUMU ŞİRKET İLKELERİ HAKKINDA VE BU KONULARDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLARAK VE TAMAMEN KENDİ ÖZGÜR İRADEMLE YAPTIĞIMI  BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT  EDERİM.                   

Yükleniyor